11

Kupujemy męską piżamę

Mężczyźni z natury nie przepadają za spaniem w piżamach. Nie lubią także zakupów, więc nawet jeżeli chcieliby kupić sobie piżamę, to raczej tego nie zrobią. Nic więc dziwnego, że piżama stała się jednym z prezentów, które kobiety chętnie wręczają swoim partnerom.
Wygoda ponad wszystko
Dla mężczyzn często piżamą jest znoszony już t-shirt oraz bokserki. Panowie niezwykle rzadko zwracają uwagę na to, w czym śpią, bowiem dla nich najistotniejsza jest wygoda. Mogą także mieć nieco błędny pogląd na męskie piżamy, która mimo wszystko wydaje się być ubraniem mało męskim. Obecnie na rynku dostępne są jednak komplety, które są nie tylko bardzo wygodne, ale również bardzo estetyczne. Minęły już czasy, kiedy mężczyźni do snu zakładali grube piżamy w kratę lub, co gorsza, męskie koszule nocne.
Rodzaje męskich piżam
Pierwszym dylematem przed którym staniem jest to, czy koszula powinna być z długim rękawem czy z krótkim. Najbardziej optymalne byłoby posiadanie w szafie obu kompletów. Wybierając piżamę, która ma być prezentem, zwróćmy uwagę na codzienne preferencje mężczyzny. Jeżeli w domu zazwyczaj nosi krótki rękawek, nawet gdy jest nieco chłodniej, to prawdopodobnie będzie to lepsze rozwiązanie. Dla mężczyzn, którzy są ciepłolubni warto kupić komplet z rękawem długim. Zwróćmy także uwagę na długość spodni, bowiem większość mężczyzn przyzwyczaiła się już do spania w bokserkach, zatem lepszym rozwiązaniem mogą być krótkie spodenki. Do wyboru mamy piżamy, w których górną część stanowią rozpinane koszule lub tradycyjne koszulki. Dla osób, które na co dzień preferują luźniejszy styl zdecydowanie lepsza będzie wersja niezbyt obcisła
Materiał i kolor
Zdrowy i spokojny sen zagwarantują nam nie tylko dobre łóżko i pościel, ale także piżama. Ubranie do snu powinno być wygodne oraz zapewniać skórze dostęp do powietrza. Warto wybierać komplety bawełniane oraz jedwabne (pod warunkiem, że mężczyźnie odpowiada taki materiał). Na rynku dostępne są także piżamy z włókien naturalnych – na ich korzyść przemawia przede wszystkim cena, która idzie w parze z uniwersalnością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *