10

Kreacje na sylwestra

Sylwester to jedna z największych imprez w roku. W tą właśnie noc, każda kobieta i mężczyzna chce wyglądać szczególnie efektownie. Wybieramy się do fryzjera, makijażystki i oczywiście, dobieramy efektowny strój, który współtowarzysze szampańskiej zabawy zapamiętają na cały, długi rok. Poszukując ciekawego pomysłu na sylwestrową stylizację, warto jest pamiętać o kilku detalach, które sprawdzą się doskonale na każdej imprezie organizowanej w tą ostatnią noc w roku.

Sylwestrowa zabawa rządzi się swoimi prawami. Zazwyczaj właśnie w tą noc pijemy szampana, przygotowujemy szczególne przekąski i potrawy i wtedy też, poszukujemy wyjątkowej kreacji. Stylizacje na tą jedyną noc w roku są inne niż wszystkie. To wtedy właśnie możemy pozwolić sobie na prawdziwe szaleństwo i zabawę modą. W sylwestrową noc cekiny, brokat i inne błyskotki są dozwolone!

Szampańska zabawa

W tak szczególną noc, nasz strój również musi być wyjątkowy. Dlatego też w sylwestrowych stylizacjach często królują błyszczące dodatki, który na zwykłe imprezy zazwyczaj nie zakładamy. Sukienki pełne cekinów, makijaż mieniący się drobinkami brokatu, falbany czy kolejne warstwy tafty – to tylko kila spośród sprawdzonych sposobów na sylwestrową stylizację. Panie jak zwykle, mogą pozwolić sobie na większą różnorodność i wybierać spośród wielu modeli sukienek. Na taką elegancką imprezę doskonale sprawdzą się takie kolory jak czarny, granatowy, bordowy czy czerwony. Nie może także zabraknąć szpilek, które są kwintesencją kobiecości. Warto jednak zdecydować się na takie, w których będziemy mogły przetańczyć całą noc.

Męska sprawa

Panowie także powinni zadbać o to, aby ich sylwestrowy strój podkreślał rangę tej ostatniej nocy w roku. Ci odważniejsi również mogą pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji i dobrać błyszczące dodatki – efektowny krawat na pewno będzie ciekawym pomysłem. Panowie powinni postawić na eleganckie spodnie i jakąś wystrzałową koszulę. Fajnym dodatkiem mogą być szelki i kamizelka.

W sylwestrowych stylizacjach nie może być nudno. Czasem coś co wydaje nam się z pozoru kiczowate, w tę jedyną noc w roku jest dozwolone. Nie bójmy się zatem odważnych sukienek, błyszczących dodatków i interesujących detali. Nowy rok trzeba przywitać w wielkim stylu.

***

A co mężczyźni mają do mody? Kliknij tutaj, a zobaczysz 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *