buty zimowe

Męskie obuwie zimowe na sezon 2013/2014

Tym trendom nie powinien się oprzeć nawet największy twardziel. Zima to czas, w którym musimy odstawić na bok nasze trampki, no chyba że są super ocieplane, w co należy raczej wątpić. Co możemy uznać za trendy, co będzie na topie w nadchodzącym wielkimi krokami, a właściwie już rozpoczętym zimowym sezonie 2013/2014?

Tak naprawdę ten styl zagościł na naszych męskich nogach już w poprzednim sezonie. Zagościł na dobre, ponieważ już wcześniej chciał się na nie wdrapać. Mowa tutaj o skórzanym obuwiu, sięgającym za kostkę, nawet zdecydowanie za kostkę. Jedni mogą nazywać je obuwiem, które nosił słynny bajkowy „Kot w butach”, inni zaś kierując się bardzo głośną w ostatnim czasie produkcją filmową „Django”, ponieważ jego główni bohaterowie w 1Z0-511 takich właśnie „pomykali”. Ich styl jest faktycznie iście westernowy. W tym sezonie przemawiać powinna zupełnie klasyczna skóra, dość prosty krój i standardowo ułożone na wprost języki (nie wygięte).

O ile czas wyżej opisanych butów może niedługo przeminąć, o tyle chyba nigdy nie przeminie moda na tak zwane miodówki, czyli dość masywne obuwie w miodowym kolorze, które jest często kojarzono z armią i amerykańskimi raperami, noszącymi je nie tylko w okresie zimowym. W tym sezonie w modzie będą wysokie półbuty trekkingowe, a także dość nietypowe jak dotąd miodowe kozaki.

Wśród młodzieży, która jak zawsze pozostaje nieugięta – to nawet wyższy rodzaj niż opisani we wstępie twardziele, będą dominować wysokie buty sportowe, szczególnie białe, idealnie dopasowujące się do śniegu.

Wśród młodszych, jak i starszych facetów mogą dominować także tak zwane botki, na które składać się będzie nieco miększa i bardziej 1Z0-516 wygodna skóra oraz bardzo grube kożuchowe wypełnienie.

Ostatnio na naszym blogu pisaliśmy też o trendach związanych z zimowymi kurtkami na ten sezon. Tym razem, jako pewnego rodzaju ciekawostkę polecamy wam ten artykuł: http://artykulis.pl/zdrowie-i-uroda/moda/cieplo-czy-modnie-wybor-zimowej-kurtki.html, z którego dowiecie się kilku niuansów o doborze tejże części garderoby. No i pamiętajcie, kurtka musi pasować do butów i odwrotnie!

Jedna myśl nt. „Męskie obuwie zimowe na sezon 2013/2014

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *