kurtawa zimowa

Jakie kurtki będą modne tej zimy wśród Panów?

Do butów trzeba przecież dopasować kurtkę. Do zimy tak naprawdę już bardzo niedaleko. Jeśliby przyjąć stopień zamarzania osób, wyczekujących na przystankach, moglibyśmy mówić o tym, że zima, albo już nadeszła, albo nadejdzie jutro z samego rana. To najwyższy czas, aby zastanowić się, co powinniśmy na siebie narzucić tej zimy. Jakie kurtki zimowe będą modne wśród Panów w sezonie?

Eskimosi i Rosjanie znów w modzie

Wyżej wymienieni najprawdopodobniej założyli jakiegoś rodzaju spółkę i ponownie zaplanowali zmasowany atak na naszą modę. Dlaczego tak? Ano dlatego, że tej zimy znów modne będą słynne futrzane wykończenia, zwłaszcza te umieszczone na kapturach. Takie futrzane wykończenia będą dotyczyć różnego rodzaju kurtek. Problem pojawia się często, kiedy kurta podoba nam się na tyle, że nie możemy przestać o niej myśleć, ale to futerko chcielibyśmy najlepiej odciąć piłą spalinową. Przed pocięciem kurtki sprawdzajcie, czy futerko się nie odpina.

Houston, mamy problem!

Jedna z najbardziej klasycznych pozycji, jeśli chodzi o kurtki  w ogóle, czyli kurtki skórzane nie za bardzo nadają się na zimowy okres. No chyba, że są na tyle grube i dopełnione materiałem, że spełniają odpowiednie wymogi. W tym sezonie takie właśnie kurtki będą również na topie. Dlaczego mowa o Houston? Głównie dlatego, że większość z nich przypomina lśniący kombinezon kosmonautów z NASA.

Każdy mężczyzna powinien pójść do wojska

Ten sezon to również popyt na różnego rodzaju motywy wojskowe w kurtkach zimowych. Najczęściej spotykane mogą być kurtki ze słynnymi barwami moro. W modzie powinny być kurtki nieco dłuższe, sięgające za pas. Moro to jednak nie wszystko. W tym sezonie powrócimy do prawdziwej klasyki wojskowej sprzed lat. Zielona, zgrabna kurtka do pasa z brązowymi skórzanymi elementami przy kieszeniach i na ramionach. Guziki koniecznie złote, a nawet bardziej miedziane. Dominować będzie też różnorodność, jeśli chodzi o rodzaj kieszeni po dwóch stronach zamka. Takie kurtki miały swoje znaczenie w całej historii kurtek w Polsce, o czym przekonacie się zaglądając tutaj: http://pioropolis.pl/zdrowie-i-uroda/moda/historia-kurtki-w-polsce.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *