Dlaczego ludzie rzucają się na Crocsy?

Wydarzenia, które miały miejsce w Lidlu przejdą na zawsze do historii polskiej mody narodowej. Niestety nie chodzi tutaj o rekordowo szybkie kasowanie zakupów, choć stety dla wielu z nas spełniło się inne wielkie marzenie. Przeceniono klapki. Klapki, które kochamy.

Możemy się kłócić o to, czy przecena klapek jest odpowiednim argumentem do tak idiotycznego zachowania ludzi, którzy biegli jak oszalali, turbowali siebie nawzajem, krótko mówiąc – ryzykowali życiem swoim i innych, aby zdobyć przecenione klapki. Spróbujmy znaleźć odpowiedź na pytanie dlaczego klapki, tak zwane Crocsy, są tak niezwykle popularne?

Firma Crocs, ponieważ to ona jest odpowiedzialna za produkcję jedynych i orginalnych Crocsów, jak zresztą sama nazwa wskazuje, działa na rynku już od początku lat 90-tych. Od tamtego czasu, zdążyła ona opatentować cudowną technologię zwaną Croslite. Co oznacza technologia Croslite? W skrócie to, że klapki firmy są niesamowicie lekkie, a przy tym równie niesamowicie wygodne.

Ich niesamowitość wagi i wygody ma też swoje przełożenie na aspekt zdrowotny. Chodzenie w Crocsach sprawia, że nasza noga się relaksuje – nawet chodząc – co może być pewnego rodzaju paradoksem, ale jednak – to podobno tak działa. Co więc może być ważniejsze dla Polaków jak zdrowie? Przecież od lat życzmy sobie 100 lat, a potem zawsze zdrowia i pomyślności. Od dziś życzmy sobie 100 lat w zdrowiu, szczęściu, pomyślności i… w Crocsach!

PS. Żeby nie było. Te klapki mają też inne zalety. Podobno dopasowują się do kształtu każdej stopy, nie brudzą podłogi i nie śmierdzą. Co ta technologia robi z ludźmi!

Inna ciekawostka na dziś:http://artykulis.pl/turystyka/ciekawe-miejsca/jak-pachnie-christiania.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *