Buty znanych i wygodnych

W naszej szerokości geograficznej noszenie obuwia jest konieczne. Czasami zakładamy buty rano i ściągamy dopiero wieczorem, kiedy wracamy po całym dniu pracy. Dlatego nasze stopy muszą mieć zapewniony komfort. Wiedzą o tym także znani i lubiani. Podejrzyjmy, jakie buty wybrali, aby być modnymi i jednocześnie czuć się swobodnie.

Kuba Wojewódzki – prezenter znany ze swoistego poczucia humoru i nadpobudliwości, słynie z tego, że nosi trampki na każdą okazję. Najdobitniej widać to w talk show „Kuba Wojewódzki”. W znakomitej większości odcinków pojawia się właśnie w obuwiu sportowym. Zdjęcia robione przez paparazzich również pokazują Kubę w tenisówkach. Nie ogranicza się tylko do klasycznych, czarnych butów. Potrafi zaszaleć z kolorami, jednak zawsze stylizacja wypada dobrze – lekko nonszalancko i konsekwentnie. W 2008 roku dał namówić się na udział w reklamie butów Converse. Wybór osoby do promowania tego typu obuwia wydaje się idealny, bo przecież to chodząca reklama.
Za to Przemysław Saleta wie jak nosić mokasyny. Bokser zna się nie tylko na walce na pięsci, ale także na modzie. Nie dość, że potrafi dobrać odpowiednie buty do stroju, to nosi mokasyny na gołą stopę – tak jak to się powinno robić.

David Beckham to nie tylko znakomity piłkarz, ale również celebryta i ikona stylu. Razem ze swoją żoną Victorią tworzą zgrany duet, który nie tylko znakomicie się prezentuje, ale także lansuje nowe trendy. Znakomitych stylizacji sportowca jest wiele, więc butów na koncie też ma bez liku. Na codzień wybiera obuwie sportowe a na wieczorne wyjścia dość klasyczne oksfordy lub mokasyny. Ale można go także zobaczyć w casualowych stylizacjach, do których wybiera skórzane obuwie z wysoką cholewką, takie trochę stylizowane no buty do chodzenia po górach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *