sdgfdfg

Ulica zagra dla hospicjum po raz czwarty!

Dzisiaj, 29 sierpnia od godziny 19 na deskach sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku rozpocznie się czwarta edycja akcji ,,Ulica dla Hospicjum”. Swój udział potwierdzili między innymi Sobota oraz Pih!

Ścisły patronat nad tą wspaniałą akcją objęła marka Stoprocent. W tym roku pieniądze będą zbierane na rzecz hospicjum dla dorosłych. By móc posłuchać dobrego rapu i znaleźć się pod sceną Amfiteatru OiFP, należało zapłacić od 25 złotych kupując bilet z pierwszej puli przeznaczonej do nabycia, do 35 złotych w dniu koncertu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Imprezę poprowadzą Gospel oraz Sosen. W poprzednich trzech edycjach udało się zebrać 25 tysięcy złotych! Wszystkie zyski zostaną przekazane na cel wyżej wymieniony cel.

Wystąpią: Sobota/Rena, PiH, Zeus, Kali 50/50 Mioush oraz zwycięzca konkursu na support, organizowanego w ramach Before Party z udziałem Bisza&B.O.K Bandu!

Dokładny adres: Opera i Filharmonia Podlaska ,,Europejskie Centrum Kultury”, ulica Odeska 1, 15-406 Białystok. Organizatorem imprezy jest fundacja non-profit ,,0-85”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *